Jen ty nejlepší vtipy

Máte rádi humor a vtipy? Nyní máte možnost navštívit naše stránky, kde si zcela zdarma a dle své libosti můžete přečíst jakýkoliv vtípek. Máme všechny možné i nemožné kategorie a každý si vybere svůj oblíbený žánr. Například jsou zde velmi oblíbené vtipy o policistech, doktorech, blondýnkách nebo černý humor. Chybět nesmí ani kameňáky pro pravé vyznavače suchého humoru. Smích uzdravuje a je také prevencí proti chorobám, což již je i lékařsky dokázáno.

Zajímavé a srandovní vtipy o doktorech

Vtipy o doktorech mají také své fanoušky, mezi které patří například zdravotní sestry, které si v práci rády ze svých nadřízených tak trochu utahují. Doktoři jsou lidé inteligentní, a proto jim to nevadí, naopak, dokážou si ze sebe dělat legraci. Přečtěte si své zamilované doktorské vtipy a třeba se pak budete cítit lépe a veseleji právě při návštěvě poněkud neoblíbené instituce jménem nemocnice.

A nesmí chybět ani vtipy o blondýnkách

Na našich oblíbených stránkách, kde se denně smějí tisíce lidí, najdete i vtipy o blondýnkách, ty přirozeně nesmí chybět. Jsou to šprýmy, které se dnes těší velikému zájmu, snad i proto, že po světě chodí stále více blondýnek falešných. Každý má na tyto krásky svůj názor, někdo je miluje, někdo naopak odsuzuje a někdo si z nich prostě jen utahuje formou takovýchto vtipů, které rozhodně neublíží, pokud si to dotyčná osoba nebere příliš osobně.

A co kameňáky?

Ano, máme i kameňáky. Jsou jich stovky a to nejen od nás, ale také od našich pravidelných čtenářů a těch, kterým nedělá problém také kvalitní vtip sestrojit, což samozřejmě není vůbec snadné. Kameňáky jsou v tomto směru poněkud jednodušší a jejich pointa nemusí být zase tolik propracovaná. Tento žánr se někomu líbit nemusí, ale své příznivce si také rozhodně najde. Pokud jste nadšencem pro humor v jakékoliv podobě, neváhejte a spěchejte k nám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Internet, Nezařazené, Zábava, Zdraví, životní styl se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.