Čalounictví České Budějovice

Čalounictví České Budějovice

Máte poničenou sedací soupravu, potřebujete nové čalounění nebo zrenovovat váš starý poctivý nábytek? Tak to jste zde na správném místě! Lubomír Žampach čalouník České Budějovice je zde pro vás. Čalounictví v Českých Budějovicích se věnuji již přes 20 let, ostatně o našich kvalitách se můžete přesvědčit v referencích.

Komu jsou čalounické práce v Českých Budějovicích určeny?

  • Nechali jste si vyrobit nábytek na míru a potřebujete ho potáhnout.
  • Nemusíte se loučit s vaší oblíbenou sedací soupravou židlí či jiným nábytkem. Náš tým potáhne váš nábytek dle vašich přesných specifikací a představ.
  • Nečalouníme pouze nábytek ale i autosedadla, sedadla motocyklů či letadel.

Kolik čalounění v Českých Budějovicích stojí?

Cena je vždy stanovena individuálně, jelikož vaše potřeby jsou individuální. Záleží na výběru látky a celkových proporcích nábytku či sedadla. U renovací a oprav je to především míra poškození a opět výběr materiál.

Jaké jsou výhody čalounění před nákupem nového nábytku?

Pokud jste si nechali zhotovit nábytek na zakázku pak je volba jasná. V opačném případě máte doma nejspíš straší nebo historický nábytek. Proč ho tedy nenechat zrenovovat! Pakliže je kostra nábytku v pořádku, není nic snazšího než se svěřit v Českých Budějovicích právě nám. Pocit z kvalitního robustního nábytku je v dnešní době plné dřevotřísky k nezaplacení. Nezapomínejte že starý nábytek má svou duši.

Čalouník z Českých Budějovic Lubomír Žampach.

Již 60 let se naše rodina věnuje v Českých Budějovicích čalounické profesi. Já Lubomír Žampach jsem hrdým pokračovatelem čalounické tradice. Této profesi se věnuji již od útlého věku, kdy mi můj otec předával své zkušenosti. O kvalitách práce celého našeho týmu se můžete přesvědčit v referencích

Naše hlavní výhody.

  • Pečlivost
  • Kvalita
  • Rychlost

Jak si mohu vaše služby objednat?

Velmi jednoduše buďto pomocí telefonního čísla 722 949 920, kontaktního formuláře , nebo nás navštivte osobně.

Zaujali jsme Vás.

Kvalitní čalounění ať už v Českých Budějovicích, nebo v okolí vám navrátí krásu vašeho nábytku. A dobrý pocit z poctivého nábytku je k nezaplacení. Neváhejte nás proto kontaktovat ať už pomocí kontaktní formuláře nebo na telefonním čísle Sdělte nám své představy a firma Lubomíra Žampacha vám potáhne či zrenovuje čalounění, tak že budou vypadat jako nové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.