Virtuální sídlo firmy

Ve virtuální kanceláři můžete umístit vaše sídlo firmy. V podání společnosti Profi-kancelář s.r.o. jde ve skutečnosti o zcela standardní, kompletně vybavené kancelářské prostory s veškerým podnikatelským servisem. Společnost Profi-kancelář s.r.o. nabízí sídlo firmy na adresách v Praze 1, Praze 2, Praze 3 a Praze 9. Virtuální sídlo firmy, neboli virtuální kancelář má vlastní recepci, která zajišťuje běžný provoz pro všechny klienty se sídlem firmy na dané adrese.

Služby virtuálního sídla firmy

Pro vaše jednání si můžete zamluvit plně vybavenou kancelář. Tím ale služby zdaleka nekončí. Služba virtuální sídlo firmy v Praze zahrnuje také přeposílání nebo naskenování pošty, vyřízení telefonátů a další administrativu. Důležitou součástí každé úspěšné firmy jsou účetní, marketingové a IT služby. Společnost Profi-kancelář pro vás sestaví propagační materiály či se postará o kvalitní a účinný obsah webových stránek. Prezentace prostřednictvím internetu je klíčová a pomůže vám získat zákazníky. Všechny služby na jednom místě a navíc za bezkonkurenční ceny, to je nabídka, která se neodmítá. Kromě služby virtuální sídlo firmy, vybavených kanceláří a marketingových služeb, si nemusíte lámat hlavu ani třeba s archivací důležitých dokumentů.

Založení společnosti to lze také

Pokud využijete podpůrný servis k založení s.r.o. od společnosti Profi-kancelář s.r.o., vaše přítomnost kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu a složení základního kapitálu společnosti nebude vůbec potřeba. Odborníci se postarají o to, aby veškeré dokumenty k založení s.r.o. byly připraveny a podány v souladu s platnou legislativou. Kromě zřízení živnostenského listu a zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se Profi-kancelář s.r.o. postará i o přihlášení na finančním úřadu.

Využijte virtuální sídlo firmy, které je navíc na prestižních adresách v Praze 1 ve Školské uliciPraze 2 na Karlově náměstíPraze 3 v Husinecké ulici a Praze 9 v Poličanské ulici.

Bližší informace o službě sídlo firmy, nebo založení s.r.o. získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.