Oprava plynových kotlů Praha

Opravy, servis plynových kotlů Praha

Zajišťujeme opravy plynových kotlů kotlů v Praze a okolí. Na kotle poskytujeme záruční i pozáruční servis, instalace a výměny kotlů.

Nastavíme Váš kotel tak, aby byl bezpečný a pracoval co nejefektivněji s co nejnižšími náklady. Poskytujeme kompletní servis při výměně starého kotle, od výhodného nákupu nového, kompletní demontáže starého kotle až po instalaci a správné nastavení nového kotle.

Provádíme opravy těchto značek plynových kotlů : BAXI – BRÖTJE – BUDERUS – DAKON – JUNKERS PROTHERM – VAILLANT – VIESSMAN.

Proč dodržet pravidelný interval kontroly Vašeho plynového kotle?

Servis plynového kotle je ideální provádět každý rok a to především po topné sezóně ideálně například v létě. Pravidelným servisem plynového kotle přispíváte k optimálnímu provozu tohoto zařízení ale také to nejcennější a tím je jistě bezpečí. Nečekejte až se vám váš kotel porouchá a obraťte se na profesionála na servis plynových kotlů v Praze – electro gas.

Výhody pravidelného servisu plynového kotle v Praze.

Bezpečí

Servis plynových kotlů je v Praze často podceňován. Peče o kotel není nikterak časově ani cenově náročná. Navíc u firmy electro gas si v rámci naší akce můžete domluvit servis plynového kotle v Praze třeba například se sousedem a ušetřit. Nepodceňujte pravidelný servis plynového kotle nevystavujte se zbytečně riziku poškození vaše zdraví a zdraví celé vaší domácnosti

Jistota

Není nic horšího než zjistit na začátku topné sezóny že váš plynový kotel nefunguje. Těmto problémům předejte s firmou electro gas servis a opravy plynových kotlů v Praze a okolí.

Úspora

Nechte si od nás plynový kotel vyladit k maximální efektivitě a ušetříte za plyn. Pravidelnou prohlídkou kotle zajistíte jeho funkčnost s nejnižšími náklady. Již mnoho našich zákazníku z Prahy se o tom přesvědčilo. Neplaťte zbytečně! Pravidelný servis plynového kotle od firmy electro gas Praha Vám ušetří peníze!!!

Montáž plynových kotlů Praha

Jsme schopni v co nejkratší době provést výměnu kotle, kompletní napojení na topný systém, vodoinstalaci, elektroinstalaci a kouřové cesty vč. vystavení kompletních revizních zpráv.

Poradíme vám:

-při výběru nového plynového kotle

-při výměně starého plynového kotle za nový

-při navržení způsobu regulace

Kdy mám plynový kotel vyměnit za nový?

Rozhodně nečekejte až váš starý kotel přestane fungovat. Většina plynových kotlů v pražských domácnostech je starší 12 let. Takto staré kotle sice stále fungují ale jsou zastaralé a neefektivní. Účinnost u starších kotlů je výrazně nižší než u nových například kondenzačních kotlů. Nákupem nového kotle od firmy electro gas Praha minimalizujete své náklady na vytápění a zároveň snížíte množství zplodin.

Věděli jste že nákupem nového plynového kotle kotle můžete ušetřit až 36 % nákladů!!!

Firma electro gas Praha nabízí jak plynové kotle atmosferické tak i kondenzační. Normovaný stupeň využití kondenzační techniky je až 109%. Jak je toto možné? Kondenzační technika nevyužívá pouze citelné teplo (výhřevnost), které vzniká při procesu spalování, ale i dodatečné teplo obsažené ve vodní páře (tzv. latentní teplo).

U kondenzačních kotlů se spaliny natolik ochlazují, že dochází ke kondenzaci vodních par obsažených ve spalinách a uvolněná energie přechází do kotlové vody. Teplota spalin poté je o pár stupňů nad teplotou vratné vody. Dodatečná energie je pak téměř všechna využita. Více o kotlech najdete zde.

O firmě electro gas prodej a servis, opravy plynových kotlů v Praze a okolí

Firma electro gas působí na Pražském trhu již 8 let. Za tuto dobu jsem získali mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, kterým jsem pomohli od problémů a zároveň jsem jim ušetřili nemalé úspory za provoz plynového kotle. Přesvědčte se sami o našich službách.

V Praze a okolí provádíme tyto služby:

  • Pravidelný servis plynových kotlů
  • Opravy plynových kotlů.
  • Montáž a demontáž plynových kotlů.
  • Prodej plynových kotlů značek: BAXI – BRÖTJE – BUDERUS – DAKON – JUNKERS PROTHERM – VAILLANT – VIESSMANN – WOLF.
  • Regulace.
Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, Služby, Stavebnictví se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.