Montessori školka podpoří rozvoj vašeho dítěte

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, to je všeobecně známá věc. A kvalitní vzdělávání samozřejmě mezi tyto požadavky patří.

Montessori školka je tak ideální příležitostí, jak dopřát vašemu dítěti to nejlepší, co předškolní vzdělávání nabízí.

Naučí se zde být samostatné, naučí se respektovat sebe i své okolí, ale především se naučí svobodně růst a rozvíjet. Pokud vám tedy záleží na dalším rozvoji vašeho dítěte, pak je soukromá Montessori školka Praha tím pravým ořechovým nejen pro vaše dítě, ale i pro vás.

Jaká je MŠ podle M. Montessori?

Soukromá mateřská školka podle principů M. Montessori je především prostředí, kde se děti cítí dobře a kde vládne svoboda a respekt. V takovéto školce je rozvíjena vlastní individualita dítěte, iniciativa a duševní, tělesný i smyslový vývoj. Denní program je pak přizpůsoben potřebám dětí. Navíc některé Montessori školky toho nabízejí více, než je „pouhé“ klasické vzdělávání vašich dětí. Nabízejí rozšířenou jazykovou výuku němčiny či angličtiny, zajímavé kroužky pro děti i dospělé.

A právě takovouto MŠ najdete na adrese Mezi lysinami 11 v Praze 4.

Do této školky jsou přijímány děti již od 2 let věku, takže maminky, které se potřebují rychleji vrátit do zaměstnání, již nemusejí trnout strachy, že se jejich dítě nedostane do školky. Dětem je zde věnována maximální péče, profesionální lektoři se každému dítěti mohou věnovat zcela individuálně.

Nebojte se vyzkoušet něco nového. Chtějte pro vaše dítě to nejlepší a přihlašte jej do pravé Montessori Kindergarten v Praze 4.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.