JAP pouzdra – vsaďte na kvalitu

Stavební pouzdra umožňují zavěšeným posuvným dveřím správně zajíždět do zdí. Výrobky značky JAP zaručují bezproblémový pojezd různých typů dveří. Vyrábí se ve dvou variantách – do sádrokartonu a pro zděné příčky s důrazem na elegantní a moderní design. Do svého domu nebo bytu si můžete navíc pořídit pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře.

Posuvné dveře nabízí řadu výhod
  • Elegantní vzhled, který promění každé interiéry v dokonalé prostory
  • Otevírání dveří je vždy snadné a tiché – nerušíte ostatní
  • Díky bezbariérovému řešení jsou vhodné do domácností s malými dětmi a starými či hendikepovanými osobami
  • Výrazná úspora místa, díky které můžete začít využívat i prostory těsně u dveří
  • Ideální řešení pro atypické interiéry a rekonstrukce
O výrobci pouzder JAP

Stavební pouzdra JAP dodává výrobní firma „J.A.P.“, spol. s r. o. Díky svým výhodám si pouzdra JAP rychle získaly popularitu široké veřejnosti. Nabízí totiž vysokou kvalitu s nápaditým designem za přijatelnou cenu. Díky širokému sortimentu si navíc každý zaručeně vybere ideální pouzdra pro svůj byt či dům.

Proč pouzdra od sapelky.cz?

Stavební pouzdra JAP si můžete objednat například přes internetové stránky www.sapelky.cz. V nabídce této společnosti najdete pouzdra Standard, Komfort, Unibox i Parallel – jak do zděných příček, tak do sádrokartonu. Veškerá pouzdra i dveře Sapeli si navíc můžete přijít osobně prohlédnout do prodejny na adrese Kodaňská 1004/65, Praha Vršovice. Kompletní nabídku pouzder si můžete prohlédnout také v internetovém obchodu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, E-shop se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.