Jaká Yes půjčka zaujme vás?

Hledáte vhodný web, na kterém si můžete online způsobem sjednat různé druhy půjček? Pravděpodobně se vám bude zamlouvat internetová stránka Yespujcky.cz. Najdete na ní rozmanité půjčky.

Půjčky online
Už jste slyšeli o půjčkách online? Jistě ano. V poslední době se těší velké pozornosti. Ušetří vám mnoho času a celkově mají četné výhody. Svůj název „půjčky online“ si nesou podle způsobu jejich sjednání. Ano, skutečně kvůli jejich sjednání nemusíte nikam chodit. Najdete si online půjčku, která vám bude vyhovovat, vyplníte formulář na webu Yes půjčky a v krátké době na to se vám ozve pověřená osoba.
Výhodou webu Yes půjčky je, že si budete moci vybírat z mnohých půjček online. Nabízí vám je od vesměs známých poskytovatelů – Česká spořitelna, Smart Capital, Home Credit, Provident, Profi Credia, BRIO CZECH, Multirent a Kredia.

Půjčka od České spořitelny
Někteří lidé si myslí, že online půjčky se týkají pouze nebankovních produktů. Není to pravda. V současné době již najdete i bankovní půjčky s pohodlným sjednáním. Svědčí o tom např. půjčka od České spořitelny, se kterou si můžete půjčit částku od 20 000 do 600 000 Kč. Doba splatnosti úvěru je až sedm let.
Pro poskytnutí půjčky stačí splnit jednoduché podmínky. Jsou jimi plnoletost, trvalé bydliště v ČR a stálý příjem.

Smart půjčka
Smart půjčka patří mezi známé finanční produkty. Proslula svou seriózností i nastavením podmínek, které lidem vyhovuje a hlavně které mohou splnit.
Smart půjčka je produkt společnosti Smart Capital a nabízí vám půjčku v hotovosti od 5000 do 50 000 Kč. Poskytnutí půjčky nebrání ani záznam v registru dlužníků. Podmínkou je však stálý měsíční příjem. Půjčka se svými parametry hodí i na refinancování jiných půjček.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.