Jak vybrat stínění do oken

zaluzieMáte nový byt či dům? Sháníte nové stínění do oken? Nevíte, podle čeho si vybrat?

Stínění do oken dnes lze pořídit v řadě provedení od klasických horizontálních žaluzií přes látkové rolety až po vertikální žaluzie a venkovní žaluzie. Tradičním řešením jsou hliníkové horizontální žaluzie vhodné do komerčních i soukromých prostor. Dodávají se v mnoha jednoduchých i elegantních odstínech a dekorech, které snadno oživí váš interiér. Horizontální žaluzie vyrábíme z prvotřídních komponent od nejlepších evropských dodavatelů. Tyto žaluzie jsou oblíbeny zejména pro svou nízkou cenu, praktické užitné vlastnosti a široký výběr designů. Další alternativou elegantního stínění před sluncem jsou venkovní žaluzie s nejlepšími možnostmi stínění s účinností dosahující až 80 %. Žaluzie můžete plynule otáčet a velmi přesně tak kontrolovat množství světla a teplotu v bytě. Kromě toho fungují jako velmi působivý architektonický prvek.

Vertikální žaluzie a látkové rolety

Hledáte nějaké zajímavé možnosti stínění v interiéru? Vyzkoušejte vertikální žaluzie. Lze je zakoupit za velmi příznivé ceny, jsou velmi praktické a k dostání jsou také velmi elegantní a luxusní varianty, které slouží zároveň jako netradiční interiérové dekorace. Vertikální žaluzie nabízejí plynulé otáčení lamel a tedy velmi přesnou regulaci světla a teploty v místnosti. Pořídit si můžete jak ruční ovládání tak ovládání motorové, dálkové i skupinové. Velmi zajímavým řešením interiérového stínění jsou látkové rolety, které nabízejí mnoho vzorů, dekorů i jednoduchých odstínů. Jsou ideální do všech druhů oken včetně střešních oken nebo zimní zahrady. Zpravidla se vyrábějí na míru a nabízejí ekonomické ruční ovládání i pohodlné ovládání motorem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.