XXL Půjčky: Kvalitní nabídka půjček

Při hledání optimální půjčky je dobré mít možnost výběru. Výběr z nejoblíbenějších půjček na trhu vám přináší XXL Půjčky.cz. Kromě půjček nabízí i hypotéky, kreditní karty, životní pojištění či povinné ručení.

Půjčky bez registru:
Záznam v registru dlužníků už pro vás nemusí být důvodem, který zapříčiní, že vám půjčka nebude schválená. Důležité je vědět, na koho se s žádostí o půjčku obrátit. Půjčky bez registru najdete na internetové stránce XXL Půjčky.cz. Čeká tam na vás více půjček, takže si budete moci vybrat podle vámi stanovených parametrů.

VitaCredit půjčka:
Půjčit si menší sumu bez prokazování schopnosti splácet není tak obtížné, ale co když nepotřebujete několik tisíc korun, ale částku v hodnotě statisíců nebo dokonce milionů? I takovou půjčku lze získat bez složitého prokazování bonity. Důležité je však mít nemovitost jako zástavu. Vlastníte ji, nebo ji můžete mít k dispozici k ručení? V tom případě vám pomůže Vitacredit úvěr.
VitaCredit je oblíbeným poskytovatelem větších půjček. Půjčí vám od 50 000 Kč na dobu 12 až 120 měsíců. Maximální částka, kterou vám společnost půjčí, se odvíjí od ceny nemovitosti. Odhadem dostanete půjčku v cca 70% z ceny nemovitosti.
VitaCredit nenahlíží do registru dlužníků, a proto vám půjčí, i když v něm jste. Díky tomu je možné z této půjčky hradit i finanční závazky, které máte jinde a které se vám nedaří splácet.

Povinné ručení porovnání:
Mnozí lidé často platí na povinné ručení více, než musí. Víte jistě, že máte nejlevnější produkt? Možná vám ho jiná pojišťovna může nabídnout za nižší cenu. To se dozvíte, provedete-li si povinné ručení porovnání.
Na webu XXL Půjčky se provádí porovnávání dvanácti pojišťoven. Najděte si nejlevnější pojistný produkt pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.