XXL Půjčky.cz: Jaký finanční produkt osloví vás?

Internetový portál XXL Půjčky.cz představuje více než jen nabídku různých půjček. Jeho prostřednictvím můžete uzavřít i další produkty – hypotéky, kreditní karty, povinné ručení či životní pojištění. Jaký produkt osloví vás?

O půjčkách bez registru:

Půjčky bez registru mají hlavní výhodu plynoucí z jejího názvu. Také nechcete, aby někdo nahlížel do registru dlužníků, zjistil, že v něm máte záznam a na základě tohoto zjištění vám zamítl půjčku? Půjčky bez registru vám dávají jistotu, že se tak nestane.
Půjčky bez registru mimo jiné najdete i na internetové stránce XXL Půjčky.cz. Podívejte se nejen na půjčky, ale i další finanční produkty.

VitaCredit půjčka:

Vitacredit úvěr je produkt, se kterým si můžete půjčit i několik milionů korun. Konkrétní výše půjčky se odvíjí od odhadní ceny nemovitosti, kterou zastavujete. U tohoto finančního produktu totiž musí být zástava nemovitosti. Minimální částka, kterou můžete prostřednictvím VitaCredit půjčky získat, činí 50 000 Kč. Peníze splácíte 12 až 120 měsíců ve formě pravidelných měsíčních splátek. Společnost nenahlíží do registru dlužníků a neplatíte poplatky za vyřízení.
Společnost VitaCredit vám půjčí, i když banky i ostatní nebankovní společnosti se k vám postaví zády. Díky tomu se půjčkou dají řešit i exekuce a další nepříjemné finanční potíže.

Povinné ručení porovnání:

Povinné ručení v České republice nabízí četné pojišťovny. Vybrat si v jejich široké nabídce je o to těžší, že každému motoristovi bude vyhovovat jiný pojistný produkt. Záleží na mnohých faktorech, a jestli se v povinném ručení nevyznáte, můžete být na vážkách.
Proto je tu pro vás povinné ručení porovnání prostřednictví online kalkulačky, kterou najdete na XXL půjčky.cz. Kalkulačka je zdarma a porovnáte s ní nabídku dvanácti pojišťoven.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.