Tipy na dovolenou od ARTEVIA.cz

Plánujete dovolenou v Rusku, Bělorusku nebo Kazachstánu? Pokud míří vaše cestovatelské plány právě do těchto zemí, možná už hledáte a vybíráte místa, která během své dovolené navštívíte. Ta nejzajímavější místa, lokality a památky najdete pohromadě na webových stránkách www.artevia.cz. Kromě jejich popisu nechybí ani zajímavé fotografie a důležité informace. Díky tomu si můžete vše naplánovat ještě než uděláte první krok na svých cestách do zahraničí.

Rusko, Bělorusko nebo Kazachstán?

Pokud si chcete přečíst tipy na výlety do těchto zemí, můžete si koupit obsáhlého průvodce nebo připravit ke shlédnutí několik cestopisů. V obou případech však budete potřebovat dostatek času, abyste vstřebali všechny důležité informace. A protože jsou tyto zdroje poměrně obsáhlé, budete muset vybírat ze všech míst ty, které stihnete navštívit.

Vsaďte na internet

Stále více lidí proto hledá informace před cestou na internetu. A pokud se chystáte do Ruska, Běloruska či Kazachstánu, jsou pro vás stránky www.artevia.cz ideálním místem, kde najdete několik desítek tipů na výlety. Během krátké chvíle tak můžete zjistit, co vybraná místa nabízí a jak vypadají. Snadno se tak rozhodnete, zda památky, města či zajímavá místa navštívíte. Zajímá-li vás, jakým místům se stránky věnují, vybrali jsme několik nejzajímavějších.

  • Rusko: Moskva, Petrohrad, Soči, Vladivostok, Yakutia, Chabarovsk, Jekaterinburg

  • Bělorusko: Braslavská jezera, Chatyň

  • Kazachstán: Tamgaly, Turgenský vodopád

Stále nemáte dost?

Na zmíněném portálu samozřejmě najdete i spoustu dalších informací, které by pro vás mohly být důležité – rady k získání víza, možnosti ubytování, nabídku letenek, výletů a zájezdů. Na svou cestu tak snadno zjistíte vše důležité a navíc si prohlédnete fotografie míst, která budete chtít zaručeně vidět i na živo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.