Sjednejte si půjčky na webu Yespujcky.cz

Poskytovatelů nebankovních půjček je mnoho a konkrétních produktů ještě více. Rádi byste měli možnost nabídky porovnávat, ale nechce se vám vyhledávat různé informace? Podívejte se na web Yespujcky.cz. Určitě si vyberete.

O půjčkách online:
Internetová stránka Yespujcky.cz vám umožní vybrat si z nabídky různých finančních produktů. Všechny půjčky jsou online, což znamená, že kvůli jejich sjednání nemusíte nikam chodit.
Na základě online formuláře se vám ozve zprostředkovatel půjčky a s ním vše domluvíte. Samotné vyplnění formuláře však závazné není. Sami se rozhodnete na základě dalších informace, jestli vám půjčka bude vyhovovat či nikoliv.
Abyste si skutečně mohli vybrat finanční produkt na míru, nabízí vám internetová stránka Yespujcky.cz produkty od více poskytovatelů. Jsou jimi Ferratum, Multirent, Kredia, Smart Capital, Home Credit, Provident, VitaCredit, Brio Czech, Profi Credit a Česká spořitelna.

Ferratum půjčka:
Ferratum půjčka je oblíbená mezi těmi, kteří si občas chtějí pohodlně a diskrétně půjčit částku do 10 000 Kč. Nejde o velký obnos, ale získáte ho snadno a navíc se nebudete muset počítat s úroky. Zaplatíte fixní poplatek. V rámci zřízení půjčky se nepožaduje potvrzení příjmů ani ručitel. A kdy se dozvíte, jestli vám žádost o půjčku bude schválená? Nebudete čekat dlouho. Už 10 minut po podání žádosti to budete vědět.

Grand půjčka:
Grand půjčka je úvěr jištěný nemovitostí. Minimálně si s ním půjčíte částku 10 000 Kč a maximálně až 200 milionů korun. Částka se odvíjí od ceny nemovitosti. Společnost BRIO CZECH (poskytovatel Grand půjčky) vám půjčí až 70% tržní hodnoty zastavené nemovitosti. Peníze z půjčky se hodí i na konsolidaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.