Rolovací mříže

SONY DSC

Vlastníte restauraci, kadeřnictví, obchod nebo jiný podnik, ať už s výlohou nebo bez ní a nutně potřebujete zabezpečit váš majetek před nezvanými hosty? Pokud ano, čtěte dál…

 

Na českém trhu je mnoho typů variant, avšak rolovací mříže jsou velmi oblíbené jak u nás, tak i u zahraničních prodejců. Patříte do té skupiny zastánců a vlastníků bezpečnostních zámků a myslíte si, že vás kus železa ochrání před zloději? Právě proto tu jsou roletové mříže mříže. Navíc se mříže jako takové skvěle hodí i na váš majetek. V zázračnou vlastnost rolovacích mříží neuvěří téměř nikdo kdo ještě nikdy nebyl vykraden. Rolovací mříže mají schopnost ochránit jakýkoliv prostor.

 

Mříže, které mají řadu výhod

 

Rolovací mříže jsou vyrobeny z oceli. V základním provedením jsou poháněny motorem. Rolovací mříže se vyrábějí přímo na míru. Tyto mříže jsou takřka bezúdržbové a díky kvalitním materiálům vám zajistí vysokou životnost pohyblivých části i mřížích samotných. Díky preciznímu zpracování všech součástí mříže je zajištěna stabilita a pevnost. Co se týče výhod, fakt je, že okolo jdoucí zákazník může vidět vaše zboží i v případě, že je zavřeno. Rolovací mříže jsou začleněny do současné trendové architektury. Jsou vhodné také pro venkovní prostory a tedy jsou i odolné vůči klimatickým vlivům. V nabídce je i široká škála barev a tudíž dotváří celkový vzhled prostoru.

 

Možnosti ovládání mříží:

– Semaforové řízení jízdních směrů

– Ochrana proti vtažení

– Dálkové s možností tlačítkem na ovládání zevnitř

– Pouze tlačítkem zevnitř

– Klíčovým spínačem zvenčí

– Kombinace zvenčí a zevnitř

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Stavebnictví se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.