Poznejte oblíbené weby s půjčkami

Dáte-li si do vyhledávače pojem „půjčky“, získáte nespočet odkazů na různé weby. Jak si z tak velké nabídky vybrat? Nabídneme vám výběr ze tří webů. Společnými parametry půjček, které na nich najdete, jsou dostupnost a serióznost.

Smartpujcky.com:

Smartpujcky.com – Už z názvu webu je zřejmé, jaké půjčky na tomto webu na vás čekají. V případě, že se alespoň trochu zajímáte o nebankovní půjčky, neunikla vám nebankovní společnost Smart Capital. Své finanční služby nabízí v České republice dlouhou dobu.
Smart půjčka, hlavní finanční produkt poskytovatele Smart Capital, je snadno dostupná a máte šanci ji získat i v případě, že jste v databázi dlužníků. Kromě plnoletosti na vás klade poskytovatel jen jeden požadavek. Je jím stálý měsíční příjem. Tento příjem nespecifikuje, což znamená, že může pocházet z pracovní činnost, ale i z mateřských dávek či důchodu.
Smart půjčka nabízí částku od 5 000 do 50 000 Kč. Peníze dostanete v hotovosti. Obchodní zástupce vám je doručí až domů.

XXL Půjčky bez registru.cz:

Zajímají vás i další půjčky bez registru online? Najdete je na internetové stránce XXL Půjčky bez registru.cz. Prostřednictvím tohoto portálu si zřídíte půjčku v řádu stokorun, ale najdete si i nebankovní společnost, která vám půjčí miliony korun. Konkrétně na vás na webové stránce čekají následující finanční produkty – Smart půjčka, Home Credit půjčka, VitaCredit půjčka, Ferratum půjčka, Grand půjčka a půjčka od České spořitelny.

Pujcime.net:

Chcete si půjčit peníze a zvažujete možnosti půjčky od soukromých osob? V hledání optimálního finančního produktu vám pomůže web Pujcime.net. Možná právě vy upřednostňujete tento druh půjčky, který vám dává širší možnosti najít si produkt šitý na míru. Zvažte, jestli zvolíte půjčku do 50 000 Kč, nebo potřebujete větší sumu peněz?

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.