Najděte si svůj oblíbený web s půjčkami

Na internetu najdete velké množství webu nabízejících půjčky. Neorientujete se v nich a rádi byste získali nějaký vhodný tip na snadno dostupné a zároveň seriózní půjčky. Přibližme si tři oblíbené weby, prostřednictvím kterých si půjčíte peníze.

Smartpujcky.com

Internetové stránky Smartpujcky.com nabízí půjčky od společnosti Smart Capital, což je jedna z nejvýraznějších nebankovních společností působící v České republice.
Smart půjčka umožňuje žadatelům si půjčit relativně snadnou cestou částku od 5 000 do 50 000 Kč. Jde o půjčku bez registru, která vám umožní využít peněžní prostředky podle vašeho uvážení bez dokládání účelu využití. Hodí se třeba i na refinancování jiných půjček. Z dalších výhod Smart půjčky vás jistě potěší její expresní dostupnost po celé České republice, osobní a diskrétní přístup, doručení peněz v hotovosti až domů atd.

XXL Půjčky bez registru.cz

Web XXL Půjčky bez registru.cz vám bude vyhovovat v případě, že chcete půjčky bez registru online, ale rádi byte měli možnosti vybrat si z různých půjček podle toho, jak velkou částku potřebujete půjčit.
Na uvedené internetové stránce na vás čeká Smart půjčka (4 000 až 50 000 Kč), půjčka od České spořitelny (20 000 až 600 000 Kč), Home Credit půjčka (10 000 až 150 000 Kč), Ferratum půjčka (500 až 10 000 Kč), VitaCredit půjčka (50 000 až 2 miliony Kč) a Grand půjčka (10 000 až 200 milionů Kč).

Pujcime.net

Na webu Pujcime.net si zprostředkujete především půjčky od soukromých osob. Některým žadatelům o půjčky vyhovuje právě tento druh finančního produktu nejvíce. Dává jim široké možnosti výběru a často můžete se soukromou osobou vyjednat i specifické podmínky. Na webu si podáte žádost o půjčku do 50 000 Kč nebo nad 50 000 Kč – podle vašich potřeb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.