Hydraulické válce a hadice společnosti ARKOV

Hydraulické válce za velmi příznivé ceny

Jakožto společnost s více jak 20-ti letou tradicí nabízíme jako standardní službu výrobu a servis hydraulických válců.

Mezi naše přednosti patří zejména výroba téměř všech hydraulických válců včetně palcových rozměrů, výroba všech typů válců dle vzoru na většinu strojů  (lesní technika, stavební stroje, nákladní vozidla – včetně zahraničních (cenově výhodná alternativa), výroba válců i ze speciálních materiálů (nerez, kalené mat. atd.) a válce pro vysoké teploty a tlaky (pro tlak 700-1000 bar, pro teploty až 250°C atd.)

Naší předností je výroba, servis a prodej většiny hydraulických válců za velmi příznivé ceny ve velmi krátkých termínech.

Náš servisní tým je připraven nefunkční hydraulický válec demontovat, opravit a zpět provést jeho montáž i mimo běžnou pracovní dobu.

Hydraulické hadice pro hydraulické kapaliny

Hydraulické hadice jsou určeny pro hydraulické kapaliny na bázi minerálních a syntetických olejů (HL, HLP, HLPD, HVLP), pro emulze oleje ve vodě (HFAE, HFAS, HFB) a roztoky voda/glykol (HFC), pro maziva na rostlinné a minerální bázi. V případě stlačeného vzduchu jsou hydraulické hadice vhodné pro tlak max. 50 bar a 80° C při současně omezené době životnosti.

Hydraulické hadice nejsou vhodné pro hydraulické tekutiny na bázi chlorovaných uhlovodíků a esterů fosfátu (HFD-R/S/T). Pro biologicky odbouratelné hydraulické tekutiny (biologické oleje, HETG, HEPG, HEES) jsou hydraulické hadice ve většině případů vhodné, vhodnost však může být omezena specifickými olejovými přísadami výrobce. V jednotlivých případech proto doporučujeme z bezpečnostních důvodů konzultaci s výrobcem.

Naše společnost je plně vybavena pro armování všech typů hadic do světlosti DN50, jsme vybaveni osvědčeným lisem tradičního německého výrobce UNIFLEX, včetně zařízení pro tlakové zkoušky hotových hadic. Pro volbu hadicového spojení jsou důležitá tato kritéria:  odolnost vůči médiu, tlaku a teplotě, poloměr ohybu, vnější síly a tlakové impulsy, vnější opotřebení, podmínky montáže, bezpečnost

Příspěvek byl publikován v rubrice Rady, tipy, Služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.