Goldoro 2 je nástupcem Goldora 1

Chceme prezentovat naše testery, neklademe důraz na používání pro soukromé účely. Klademe zřetel na zákazníka – výkupce (bazary, zastavárny), které provádí služby. Tím naznačujeme, že zákazník, který si u nás zakoupí tester, ho bude využívat tak, aby před svými klienty vystupoval profesionálně a působil důvěryhodně, že jde ruku v ruce s moderními trendy. Stačí využít nejnovější tester Goldoro2, nejvíce inovativní tester na zlato na současném trhu. Co je na tomto testeru tak inovativní? Lze jej jednoduše zapojit do svého chytrého smart telefonu a přesto přináší spolehlivé a neskutečně přesné testování. Spolupracuje s většinou telefonů a tabletů, které mají operační systém Android nebo i pro iPhone. Stačí si jen stáhnout testovací aplikaci Goldoro2, zapojit sondu do přístroje a můžete testovat. Přístroj lze vyzkoušet pro všechny barvy zlata od 6K do 24K. nemusíte používat žádné gely či kapaliny, sonda již má kyselinu obsaženou v sobě a dokáže provést až 5000 testů. Výsledek ryzosti vidíte ihned ve formě sloupcového grafu nebo v analogickém měřiči.  V případě, že jste zapomětlivý, dokáže mobilní aplikace ukládat historii a tak se můžete na výsledky testů podívat i třeba týden zpátky.

Jaký je rozdíl mezi přístroji Goldoro? Během několika málo sekund dokážou oba testery zjistit spolehlivě ryzost platiny i zlata. Jedná se o uživatelsky „friendly“ přístroje, které napájí 9V baterie, v případě nutnosti lze napájet i ze sítě pomocí síťového adaptéru. V obou baleních je obsažena sonda (ve formě pera), baterie a jednoduché instrukce k ovládání. Goldoro 2 nabízí oproti svému předchůdci propojení s chytrými telefony, je malý, přenositelný a vejde se i do kapsy. Oba výrobky jsou patentovány.

Ryzost zlata dokáže vyhodnotit s 99.9% přesností. Oba testery, jak Goldoro2 tak i Goldoro1 dokážou testovat zubní slitinu zlata, určit do 5 % odchylky a výsledek je podobný jako u spektrální analýzy. Stačí vytáhnout jednoduše tento tester, ať už jste doma nebo u svých klientů, během pár vteřin máte výsledek ryzosti. Profesionální testování nemusí znamenat žádné stresování nebo frustraci. Podívejte se pro více informací na Tester-au.eu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nakupování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.