Bezpečnostní vchodové dveře do Vaší domácnosti

Chcete se zbavit nepříjemného stresu a zbytečných obav z vniknutí nebo krádeže? Pořiďte si bezpečnostní dveře. Ať už stavíte rodinný domek, zařizujete si firemní prostory nebo pouze plánujete drobnou rekonstrukci, určitě pečlivě zvažte výběr vchodových dveří. Dnes totiž můžete pořídit i bezpečnostní dveře, které se postarají o vysokou ochranu před všemi nezvanými hosty. Vchodové dveře se vyrábějí z celé řady materiálů a v mnoha rozměrech.

Vchodové dveře

Vchodové dveře mohou být vyrobeny z kovu i ze dřeva, v plném případně částečně proskleném provedení a proto se budou skvěle hodit do vaší domácnosti. Bezpečnost těchto dveří výrazně zvyšuje použití kvalitních bezpečnostních zámků, zámkových vložek a dalších prvků ochrany. Pořiďte si bezpečnostní dveře, na které se budete moci spolehnout. O vybavení své domácnosti či firmy se pak nemusíte strachovat ani v době dlouhé dovolené.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře samozřejmě pořídíte v několika typech provedení. Na jejich dodávky včetně montáže  se specializuje společnost Montkov.cz, v jejímž sortimentu můžete vybírat ze dveří bezpečnostní třídy 1 až 4. Nabízí dveře značek Bedex a Sherlock, které obsahují několik aktivních čepů pro spolehlivé zamykání. Velké oblibě se těší hladký i přírodní dřevěný design. Samozřejmostí je také kvalitní bezpečnostní zámek.

Bezpečnostní mříže

Kromě bezpečnostních dveří můžete své prostory vybavit i bezpečnostními mřížemi. Tyto bezpečnostní mříže se používají v kombinaci s dveřmi, okny a můžete se s nimi setkat i v různých průchodech a pasážích. Můžete si vybrat mezi nůžkovými a pevnými mřížemi. Rozdíl mezi těmito dvěma typy bezpečnostních mříží se skrývá zejména v tom, kolik prostoru zabírají. S pevným ukotvením se hůře manipuluje, mříž se instaluje před průchozí otvor (u nůžkových mříží máte možnost umístění i do otvoru).

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, Obchod, prodej, Služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.