Yespujcky.cz: Oblíbené online půjčky

Nechcete sáhnout po první dostupné půjčce, která se vám namane? Rádi byste měli z čeho vybírat? Na webu Yespujcky.cz najdete mnohé oblíbené půjčky online.

Porovnejte si online půjčky:

Oblíbený internetový portál Yespujcky.cz vám přináší online porovnání půjček. U každé půjčky najdete její stručnou charakteristiku, která vám pomůže rozhodnout se, jestli odpovídá vašim požadavkům. Srovnání je jednoduché, a tak vám nezabere příliš času. Obsahuje jen informace, jež vás budou skutečně zajímat.
Porovnává půjčky od poskytovatelů Ferratum, Kredia, MultiRent, Smart Capitol, Provident, Home Credit, Profi Credit, Česká spořitelna, Vita Credit, BRIO Czech. Přibližme si alespoň dvě z uvedených půjček. Vyřiďte si půjčky online během malé chvilky.

Kredia půjčka:

Kredia půjčka vám nabízí částku do 10 000 Kč. Využijete ji v případě, že potřebujete financovat menší výdaj. Půjčka je diskrétní a vyřídíte ji z domova během několika minut. Nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu ani ručitele. U Kredia půjčky místo úroku platíte fixní poplatek.
Jednoduché jsou i podmínky pro získání půjčky. Jsou jimi věk žadatele nad 18 let, trvalý pobyt na území ČR a z dokumentů předkládáte pouze občanský průkaz.

Profi Credit půjčka:

Profi Credit půjčka si na internetovém portálu Yespujcky.cz vyřídíte zdarma. Nepotřebujete k tomu ručitele a peníze máte do 24 hodin od schválení půjčky. Dokonce máte možnost odložit si splátky.
Profi Credit půjčka je revolvingový úvěr. Pro její vyřízení potřebujete splnit následující podmínky: plnoletost, české občanství, zřízení inkasa ve výši požadované splátky a doložení pravidelného měsíčního příjmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.