XXL Půjčky.cz: Vyberte si svůj produkt

Na webu XXL Půjčky.cz nenajdete jen půjčky, ale i další oblíbené produkty. Patří mezi ně hypotéky, kreditní karty, ale i povinné ručení či životní pojištění. Vyberte si svůj produkt.

Půjčky bez registru:
Nechcete, aby si vás poskytovatel půjček prověřoval v databázi dlužníků? V tom případě si vybírejte půjčky bez registru. Najdete je na internetovém portálu XXL Půjčky.cz. Kromě půjček bez registru si vyberete i z dalších finančních či pojišťovacích produktů.
Stanovte si, co od své půjčky či jiného produktu očekáváte, a podle toho si vyberte z nabídky.

O Profi Credit půjčce:
Profi Credit půjčka představuje finanční produkt, který vám nabízí částku, jež sahá do výše až 166 000 Kč. Peníze si můžete půjčit na dobu 9 – 48 měsíců. Na peníze nebudete muset dlouho čekat. V případě, že vám bude půjčka schválená, vše bude vyřízené do 24 hodin.
Zaujala vás půjčka a zajímají vás podmínky, které pro její získání musíte splnit? Jsou jednoduché. Musíte být ve věkovém rozmezí 18 – 70 let, mít trvalé bydliště a disponovat pravidelným příjmem.
Bojíte se, že nemáte dostatečnou bonitu, nebo je vám více než 70 let? I tak je možné půjčku získat. Budete však potřebovat ručitele. Pro schválení půjčky je nutné předložit občanský průkaz, potvrzení o příjmu od zaměstnavatele a jeden kontaktní doklad.

O Kredia půjčce:
Máte-li zájem o krátkodobou půjčku do 10 000 Kč, bude vám vyhovovat Kredia půjčka. Potřebujete-li, aby vaše půjčka byla vyřízená expresně, půjde o ideální produkt pro vás. Hodí se i na řešení velmi akutních finančních potíží.
Aby vám půjčka byla schválená, musíte splnit dvě jednoduché podmínky – věk nad osmnáct let a trvalé bydliště v České republice. Den po vyplnění formuláře budete mít peníze na účtu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.