Součástí nabídky firmy MONTKOV je výroba ocelových dvoukřídlých vrat

Kovové dveře a ocelová vrata do interiéru i exteriéru

Kovové dveře nejen pěkně vypadají, ale zároveň dokáží zvýšit bezpečnost uzavřených prostor. Vyrábíme kovové dveře pro vnitřní použití i venkovní kovové dveře, které můžete využít jako vchodové a interiérové, a to nejen do svých osobních prostor a domácností, ale také do firem, skladů a v průmyslových oblastech. Kovové dveře jsou velmi moderní, při kvalitně odvedené montáži a správném užívání slouží desítky let.

Jak na výběr kovových dveří

Kovové dveře se vyrábějí v několika typech. Při jejich výběru tedy dbejte na správnou velikost a rozměry, které potřebujete. Jiné kovové dveře jsou vhodné do interiéru, jako vchodové a jiné jako dveře ven. Můžete je využít v domácnostech, v kancelářích i ve skladech. Obecně můžeme kovové dveře rozdělit na dveře vnitřní s polodrážkou a bez polodrážky, dále na dveře s jednostranným nebo oboustranným opláštěním. Jako vchodové jsou vhodné například dveře s vícebodovým zamykacím systémem. Do firemních prostor se hodí také dveře posuvné nebo lítačky, které jsou hlavně oblíbenými v restauracích.

Ocelová a kovová vrata a jejich využití

Alternativní produkty u venkovních prostor představují ocelová a kovová vrata. Maximálně zvýší bezpečnost vnitřních prostor, jsou odolná vůči korozi i mechanickému poškození přírodními vlivy. Standardní rozměry vrat se pohybují od 250 až do 400 centimetrů na výšku a šířku. Vratová křídla se vyrábějí jako plná i prosvětlená. Výplň obvykle tvoří dutinkový polykarbonát. Oba modely tak mají své výhody a závisí jen na vašich možnostech a kýženém použití vrat. Kovová a ocelová vrata pořídíte též s vloženými dveřmi nebo s nadsvětlíky.

Specialistou na výrobu kovových vrat a dveří je společnost Montkov.cz, na jejichž oficiálních stránkách najdete i fotografie s několika modely vhodnými pro mnohostranné použití. Galerie jistě usnadní váš výběr.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.