Mladý ječmen je schopný vás naplno zasytit

Při pocitu hladu nebo dietě je vhodné využít některý z potravinových doplňků, který vás zbaví pocitu hladu a zároveň vám nepřidá nežádoucí kalorie. Jednou z možností je mladý ječmen, který se podává ve formě nápoje a může vám kromě silných hubnoucích účinků nabídnout také posílení imunity, dostatek energie, návrat kondice a další účinné prostředky, kterou zajišťuje detoxikace organismu. Velmi příznivě působí také jako prevence proti rakovině.

Společně s mladým ječmenem se velké oblibě těší také fialové bobule Maqui, které působí i proti cukrovce a mají silné protizánětlivé účinky. Jelikož pohlcuje volné radikály, je stejně jako mladý ječmen vhodné používat k prevenci proti rakovině i tyto bobule, které se sbírají tradičním způsobem v jejich místě přirozeného výskytu. Jsou velkou zásobárnou vitamínu C a také vápníku a železa. A to v mnohonásobně vyšším množství, než je u jiných potravinových doplňků obvyklé.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop, Obchod, prodej, Služby, Zdraví, životní styl. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.