Kvalitní webové stránky na open source

V dnešní době se dají vyrobit webové stránky mnoha způsoby, jedním z nich je za použití redakčního systému, který je tzv. volně dostupný, čili open source. Má to mnoho výhod, a pokud zvolíte opravdu kvalitní a vhodný CMS právě pro váš project, získáte tak webové stránky, které budete mít plně pod kontrolou a tím pádem si je budete moci stále aktualizovat a přidávat nové funkce.

Tvorba webových stránek na open source má své výhody, ale musíme si dávat na nějaké věci opravdu pozor. Protože se jedná o open source, je to jednodušší se dostat ke zdrojovému kódu a zjistit kde by mohli být nějaké ty trhlinky, která by se daly využit k tomu aby se na váš web dostal někdo kdo by vás chtěl poškodit. Jak se tomuto vyvarovat?

Jak provozovat web na bezpečné opensource:

  1. Dělejte pravidelné zálohy webových stránek
  2. Sledujte nové aktualizace a aktualizujte webové stránky pravidelně
  3. Udržujte vaše rozšíření webových stránek aktuální
  4. Provozujte webové stránky u kvalitního poskytovatele serveru, který má silné zabezpečení a má zkušenosti s provozem open source CMS

Mnoho lidí si myslí, že open source CMS nejsou dobrý a jednoduše je pomlouvají, ale nemají pravdu. Na volně dostupných CMS systémech v dnešní době běží hodně webů a dokonce i takový jako např. CNN webové stránky, které běží na WordPressu, nebo MTV, který běží na Joomle atd. Jsou to prověřené systémy milióny lidí a neustále se vyvíjí. Pokud ale chcete komplexnější webové stránky na míru, které budou stavěny na volně dostupných CMS, bude vhodné zvolit profesionály, který vědí o daném systému maximum. Jednou z těchto firem je eNEXT: www.enext.cz/tvorba-webu.

Firma eNEXT má bohaté zkušenosti s redakčním systémem Joomla a jsou to opravdu profíci, kteří přesně vědí, co dělají. Pokud chcete bezpečná a profesionálně zhotovený web, neváhejte kontaktovat firmu eNEXT. Ceny za webové stránky mají taky velice seriózní, tak proč je nezkusit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Internet se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.