Kvalitní potrubí z dílny společnosti ARaPO

 

Sháníte kvalitní příruby, t-kusy, oblouky a další potrubní díly? Obraťte se na společnost ARaPO, která se zabývá prodejem a výrobou těchto součástek. Vybírejte  z celé řady tvarů, rozměrů, velikostí a typů.  Potrubní díly jsou určeny pro profesionální použití a jistě je využijí i všichni domácí kutilové.

Potrubní díly

Ať již stavíte nové či opravujete stávající potrubí, potrubní díly společnosti ARaPO  využijete k maximální spokojenosti. Vybírat můžete z širokého spektra dodávaných přírub. Rozlišují se krkové, zaslepovací, ploché, závitové, točivé a atypické příruby. Krkové příruby můžete využít zejména při náročných montážích, ploché zase v dílně. Zajímavým řešením pro potrubí jsou také zaslepovací příruby, které mohou mít, dle vaší volby, dočasný i trvalý účinek.

Oblouky se u potrubí využívají pro změnu směry osy vedení. Nabídka společnosti ARaPO zahrnuje bezešvé, svařované a segmentové oblouky. Trubky se dodávají jako hotové řešení i přesně na míru požadavkům zákazníka. Rozlišují se na ocelové s běžným závitem, se zesíleným závitem a bezešvé. Velmi oblíbeným řešením jsou také ocelové svařované trubky.

O společnosti ARaPO

Veškeré potrubní díly, které společnost ARaPO dodává na trh, vynikají vysokou kvalitou, velkou odolností a spolehlivostí. Všechny výrobky splňují celou řadu norem, které jen dokládají preciznost jejich zpracování.  Pro výrobu potrubních dílů využívá prvotřídní materiály a moderní technologické postupy. Společnost ARaPO na trhu působí již 14 let. Sídlí v Hradci Králové, ale působí v rámci celé České republiky. Maximálně se snaží vyjít vstříc individuálním požadavkům všech svých zákazníků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchod, prodej, Služby, Strojírenství se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.