Jarní cenové zemětřesení

Začátek jara bývá většinou ve znamení teplejšího počasí, ale v Ambře se najednou počasí poněkud zvrtlo. Žádné slunce, ale pořádně silné zemětřesení, které dokázalo s cenami pořádně zamávat.
 
Ambra vychází vstříc svým váženým zákazníkům jak je to jen možné, a tak své ceny posadila proklatě nízko.
 
Nenechte si ujít plno velmi výhodných nabídek a prohlédněte si virtuální katalog na webových stránkách katalog.ambra.cz.
 

V sekci „Akce“ je pro vás nyní aktuální tato neodolatelná nabídka:

Tak například velmi kvalitní kovové čtyřzásuvkové kartotéky nyní zakoupíte za neodolatelných 3 399Kč (bez DPH).

Dále jsou v nabídce také šesti, nebo třízasuvkové kartotéky s cenami od 10 919Kč (bez DPH), respektive od 3 169Kč (bez DPH).
 

U některých modelů lze vybírat i z nemalé škály barev, a to například z černé, šedé, béžové, či krémové.

Ambra je schopna vaši objednávku vyřídit do 3 dnů, ale pozor – buďte rychlí. Akce je omezena do 15.3.2013, nebo do vyprodání zásob.
 
Lákavé jsou nyní také ceny pracovního oblečení. Například montérková blůza EDA ze 100% bavlny, velikost 44-68 za 259Kč (DPH), nebo montérkové kalhoty „Josef“ (velikost 46-68) za 189Kč (bez DPH). Pokud dáváte přednost celé pracovní kombinéze, může být vaše za 409Kč (bez DPH).
 

Nepromrhejte toto cenové šílenství a navštivte webové stránky ještě dnes!

AmbraKatalog se představuje:

Máme říjen a společně s ním přichází období dešťů, a také prvních mrazíků. Přímo úměrně s tímto faktem roste počet úrazů a nepříjemných uklouznutí ať už venku, či na mokrém schodišti uvnitř budovy.
Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.