Využijte rychlé YesPůjčky.cz zadarmo

Nově vznikající internetový server zaměřený na porovnávání online půjčky a hypoték slouží k porovnávání všech nebankovních a bankovních společností, které nabízejí své finanční služky. Zařazení produktu na stránky www.yespujcky.cz předchází dlouhodobé testování a zjišťování skutečnosti, zda je daná firma poctivá a nesnaží se jakkoliv okrádat své klienty. Mezi okrádání klientů se řadí příliš vysoké úroky, poplatky a také netransparentnost samotných smluv o půjčce.
Na stránkách www.yespujcky.cz si můžete nechat porovnat půjčku na míru. Stačí, když zadáte do vyhledávání částku, kterou právě potřebujete a potvrdíte vyhledávání. Během okamžiku se vám seřadí všechny nabídky, které splňují vaše požadavky a vy už můžete zvolit, zda si vyberete nebankovní, nebo bankovní půjčku dle zobrazených kritériích.
Mezi nejžádanější půjčky patří Multirent půjčka, kterou si lze sjednat od 10000 Kč až do 30000 Kč bez poplatků, dokládání příjmu a zástavy majetku. Tyto půjčky jsou s nízkým RPSN, ale je potřeba doložit SIPO, bez kterého Vám nebude půjčka schválena. Dalším nejžádanější půjčkou je Smart půjčka, která je na trhu již delší dobu a má již statisíce klientů. U Smart půjčky je možné si sjednat úvěr již od 4000 Kč až do výše 50000 Kč bez nahlížení do registru dlužníků a zástavy majetku.
Vyberte si pro vás nejvýhodnější půjčku, přečtěte si veškeré informace a vyplňte nezávaznou online žádost. Potom jen vyčkejte, zda bude vaše žádost schválena a obdržíte vaše peníze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.