Ubytování Lipno Point – komfort a zábava

Chcete strávit krásnou dovolenou a nejezdit daleko? Chcete poznat také kus Čech? Vyzkoušejte Ubytování Lipno Point v jižních Čechách a prozkoumejte tuto krásnou oblast.

Pro každé roční období

Ať už je jaro, léto, podzim nebo zima, tak každé roční období skýtá množství vyžití pro celou rodinu. Ubytování Lipno Point a celý areál nabízí mnoho aktivit pro celý rok. V zimě je to především ráj lyžařů, běžkařů a snowboardistů, kteří zde mohou využívat skiareál Lipno, který je vzdálen jen kousek cesty. Nabízí kvalitní lyžování na upravovaných sjezdovkách. Ti náročnější si mohou zajet do blízkého Rakouska a užít si den na Hochfichtu či Sternsteinu. Obě hory nabízí kvalitní lyžování na několika sjezdovkách různých obtížností. Ubytování Lipno Point je navíc umístěno přímo u Lipenského jezera, kde vede také několik kilometrů dlouhá bruslařská dráha, která je tímto rozsahem v Čechách ojedinělá.

V létě se zas ubytování Lipno Point mění na ráj milovníků přírody, které je v této oblasti opravdu krásná. Jsou zde možné výlety po nedalekých památkách, pěší túry, výlety na koních, golf, vodní sporty jako je jachting, windsurfing, kite surfing, kanoistika nebo obyčejné plavání. Rodiny s dětmi často ocení výlety parníkem, či propracovanou cykloturistiku.

Ať tak či onak, ani mráz ani teplo nemůže zabránit v provozu bobové dráhy či Aquaworldu Marina Lipno. Celoročně také funguje wellness centrum a sport arena, ve které si můžete zahrát různé raketové sporty, vyzkoušet golfový simulátor nebo fitness. Ubytování Lipno Point není totiž pouhé ubytování.

Domky nebo chatky

Ubytování Lipno Point nabízí dva druhy ubytování. Po celý rok je možné se ubytovat v komfortních, příjemných a plně zařízených řadových domcích. Ideální pro celou rodinu nebo dovolenou s přáteli. V domcích je dostatek prostoru, nadstandardně vybavená kuchyň i vnitřní a venkovní posezení. Vaše kola, sportovní potřeby a další věci si můžete uložit do uzamykatelné místnosti, kde nebudou překážet. Výhled na jezero a klidné prostředí vám dovolí relaxovat v jakoukoli denní dobu. Chatky jsou přístupné jen v teplých měsících a nabízejí 4 lůžka v krásném tichém prostředí. Ubytování na Lipně uspokojí i náročné rekreanty.

Ubytování Lipno Point

Zaujalo vás ubytování Lipno Point, jeho krásné okolí, sportovní aktivity a vše co okolí Lipna nabízí? Podívejte se na http://www.lipnopoint.cz a zjistěte víc. Krásná a naplňující dovolená se dá strávit i u nás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.