Topfinanc: Financujte vše, co potřebujete

Stále více lidí je v registru dlužníků, a proto vznikají půjčky, které jsou určené přímo těmto lidem. Ti by jinak měli velké obtíže půjčku obdržet. Jsou jimi půjčky bez registru. Celkově je mnoho zajímavých nebankovních půjček.

Smart půjčka:

Smart půjčka je jednou z půjček, kterou si můžete zřídit na webu Topfinanc. Je to produkt poskytovaný společností Smart Capital, což je nebankovní společnost, která vám půjčí úvěr ve výši od 4 000 až 50 000 Kč. Jde o půjčky bez registru. Půjčky jsou diskrétně a celkově konstruovány tak, aby s nimi byli žadatelé co nejvíce spokojeni. Smart půjčky využilo už desetitisíce spokojených klientů v celé České republice.

Grand půjčka:

Grand půjčka je dalším nabízeným produktem na webu Topfinanc. Potěší všechny, kteří si chtějí půjčit více peněz a mohou ručit nemovitostí. Pro vyřízení Grand půjčky potřebujete jen občanský průkaz a list vlastnictví od zastavované nemovitosti. Půjčka se pohybuje v rozmezí 10 000 až 200 milionů korun. Konkrétní poskytnutá částka se odvíjí od zastavované nemovitosti. Se zastavenou nemovitostí lze také provést konsolidaci stávajících půjček či je možné vyplatit exekuci nebo zabránit dražbě.

Další druhy snadno dostupných půjček:

Smart půjčka a Grand půjčka nejsou jedinými finančními produkty, které si můžete zřídit prostřednictvím internetového portálu Topfinanc.com. Čeká vás na něm mnoho dalších zajímavých půjček od známých a seriózních společností – Provident, Home Credit, Vitacredit, Ferratum.
Jaká půjčka bude vyhovovat vám? Ať už si vyberete jakoukoliv, její zřízení budete velmi jednoduché. Vyplníte online formulář se žádostí, obchodní zástupce s vámi vyřídí podrobnosti a v krátké době máte peníze na účtu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.