Selective Professional – kvalita z Itálie

Hledáte pro svůj kadeřnický salon profesionální přípravky pro péči o vlasy? Přestaňte hledat a nabídněte svým zákaznicím a zákazníkům produkty italské značky Selective.

Proč Selective?

Značka Selective má již něco za sebou, vznikla v roce 1992, což v dnešní době znamená již přes deset let zkušeností. A co víc jsou zrovna v tomto oboru zkušenosti. Značka Selective si vydobyla pozici na trhu díky své dynamičnosti a jasnému cíli. Vyrábí profesionální prostředky pro péči o vlasy, barvení i styling. Selective si díky jejímu přístupu oblíbil nejeden kadeřník na světě. Je to především díky stále novým trendům, módním stylům i postupující době, kterou Selective sleduje a neustále se přizpůsobuje novým potřebám kadeřníků. Přijímá výzvy, které přicházejí a pořád zdokonaluje své produkty. Kvalitní produkty vznikají díky přímému kontaktu mezi distributory a vlastníky.

Co Selective nabízí?

Selective se snaží pokrýt celou škálu potřeb, proto nabízí přípravky pro barvení, odbarvení, péči o vlasy, styling, regeneraci a trvalou. Pro barvení nabízí melírovací přípravky, oxidační emulze, permanentní krémové barvy a další. Vše jsou to profesionální přípravky určené do rukou jen profesionálům a kadeřnickým salonům. Barvy Selective jsou intenzivní a to v jakémkoli odstínu, kterých je veliké množství. Vyznačují se dlouhou trvanlivostí, perfektní přilnavostí, citlivostí k pokožce. Výsledky můžete předvídat. Selective dále nabízí speciální řadu pro péči o vlasy On Care. Přípravky podporují vlasy v jakémkoli stavu. Pro barvené vlasy jsou to přípravky podporující stálost barvy. On Care nabízí produkty pro každý specifický druh vlasů, jako jsou vlnité, kudrnaté, suché, mastné, s lupy či vlasy poškozené. Kromě řady On Care jsou k dispozici ještě speciální regenerační šampony a balzámy na vlasy. Dalším odvětvím, pro kadeřnickou oblast velmi důležitým, je styling. Zde Selective přišla se speciální řadou, kterou příhodně nazvala NOW Next Generation. Najdete zde všechno pro modelaci, fixaci a tvarování jakýchkoli vlasů.

Chci vlasovou kosmetiku Selective

Nabídněte svým zákazníkům a zákaznicím profesionální kosmetiku Selective a jistě se zas rádi vrátí. Pohodlně a bez obav můžete nakoupit na http://www.cmiral.cz/selective-c-33.html.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.