Registr dlužníků online zdarma

Registr firemních dlužníků online a zdarma

Pracuji ve firmě, kde se prodává rychlé zboží.. Proto také vznikají faktury, které jsou již dávno po splatnosti. Dospělo to tak daleko, že si mne pozval šéf na jednání na centrálu naší společnosti a řekl mi, že s tím musíme něco udělat. Prý musíme najít nějakou dobrou zbraň na neplatiče, protože obvolávat je a posílat jim dopisy jsou jen náklady navíc a k ničemu to není. Začal jsem hledat na internetu než jsem narazil na firemní registr dlužníků online zdarma, který zveřejňuje právě neplatiče a dlužníky ale pouze jen jako právnické osoby, protože to je stále v mezích zákona ale v případě, že by někdo zveřejnil fyzickou osobu, mohl by se lehce dostat do problému. Rozhodl jsem se využívat tento seznam dlužníků ke zveřejňování našich firemních neplatičů, kterých je skutečně požehnaně.

 

Jak funguje seznam neplatičů a dlužníků?

Tento registr dlužníků funguje velmi zajímavě, protože aktivně spolupracuje s internetovými vyhledavači. Každý dlužník nebo neplatič má svoji kartu dlužníka, která se indexuje do vyhledávačů. V případě, že někdo napíše jméno dlužníka do vyhledavače, tak jeho společnost vyskočí na prvním místě ve vyhledávání. Možná se budete divit ale skutečně to funguje a dlužník raději zaplatí než aby vznikla nějaká ostuda z toho, že neplatí své závazky.

Po zveřejnění jsem aktivně začal obvolávat jednotlivé dlužníky s oznámení o zveřejnění jejich společnosti v seznamu dlužníků a můžu Vám říct, že je to skutečně netěšilo a nedivím se jim. Kdybych měl společnost, která si zakládá na dobré pověsti, tak bych asi nechtěl být někde zveřejněn pod titulkem „podvodník a neplatič“, tím bych přece přišel o mnoho zakázek, které živý moji společnost. A přesně tak firmy opravdu přemýšlí. Po půl roce jsem se svým šéfem vyhodnocoval výsledek mého konání a světe div se, měl jsem velmi vysokou úspěšnost a to skoro 70% ze všech pohledávek. Musím se pochlubit, můj šéf byl tak spokojen, že další měsíc mne čekalo krásně překvapení v podobě tučné prémie.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.