Pro firmy, hotely a restaurace: jak vyrábět čerstvou sodu?

Výrobníky sody jsou ve firmách, hotelech a restauracích stále populárnější. Výrazně totiž usnadňují chlazení a čepování osvěžující sodovky. A to i v podnicích, které mají velký odbyt jako například firmy se značným počtem zaměstnanců. Díky integrovanému chlazení bude mít sodovka navíc tu správnou teplotu v každé situaci.

Kdo to vyrábí?

V současné době se prodává několik různých výrobníků sody. Levné, dražší i ty v luxusním provedení, které svým vzhledem zapadnou i do moderních prostor. Zařízení na výrobu sody vyrábí kromě jiných i česká společnost Lindr, která se specializuje na pivní chlazení. V její nabídce najdete sodové výrobníky SODA PYGMY, SODA ELEGANCE, SODA ELEGANCE TOWER, SODA BAR a SODA AS. Díky svým parametrům patří mezi skutečně kvalitní výrobníky, které se osvědčily i v náročných podmínkách.

Zajímavosti
  • Výrobníky sody vychladí vodu na tu správnou teplotu za krátký okamžik (3–5 min)

  • U vybraných zařízení lze regulovat chlazení na požadovanou teplotu

  • Výkonnější výrobníky sody uspokojí i potřeby velkých podniků

  • Díky nízkým provozním nákladům je výroba sody výhodná

Kde nakupovat?

Pokud rádi nakupujete rychle a pohodlně, objednejte si výrobník třeba v e-shopu www.bahnik.cz, který nabízí také výčepní zařízení (včetně oblíbeného soudku), nůžkové stany, párty stany a vše pro sanitace výčepního zařízení. Samozřejmostí je rychlá doprava až k vám. U vybraných zařízení je mimochodem zcela zdarma. Sortiment zahrnuje několik výrobníků včetně těch dvoukohoutových. Nemusíte ale mít žádný strach, s výběrem vám vždy rádi poradí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, E-shop, Elektronika, audio-video, Obchod, prodej se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.