Chytrá půjčka – kvalitní půjčka pro každého

Pokud hledáte kvalitní nebankovní půjčku na internetu, určitě jste již zjistili, že existuje opravdu nepřeberné množství nabídek nebankovních půjček a úvěrů. Patří mezi ně bohužel i podvodné nabídky, které Vás mají jen připravit o další peníze a v těch nejhorších případech i o střechu nad hlavou.

Naštěstí pro Vás se v poslední době se na internetu objevila nová nabídka půjčky od soukromých osob, která je výhodnější než většina nebankovních půjček, které lze na území České republiky sehnat. Na stránkách www.chytra-pujcka.cz se nachází kvalitní a přehledná nabídka nebankovní půjčky od soukromých investorů.

Na těchto stránkách naleznete velmi rozsáhlou nabídku půjček. Naleznete zde například půjčky již od 500 Kč, které zde nabízí společnost Ferratum. Jedná se o krátkodobé půjčky před výplatou. Jako střed nabídky by se potom dala určit nabídka Smart půjčky, kde si můžete bez zástavy majetku půjčit až 50 000 Kč a to bez ručitele. Naopak nejvyšší možnou půjčku si můžete sjednat u Vitacredit úvěru, kde se jedná o úvěr ručený nemovitostí a to až do 60 % tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Tento úvěr si můžete rozložit až na 120 měsíců a výše úvěru je již od 50 000 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.