Neodtéká Vám odpad? Nabízíme Vám čistění odpadů

Máte doma ucpaný odpad? Neodtéká záchod, vana nebo dřez? Svěřte svůj odpad profesionálům. Provádíme strojní čištění domovních či bytových odpadů v Praze a okolí.

Ucpaný odpad v koupelně, na toaletě i v kuchyni

Častým problémem v domácnosti je ucpaný odpad. Může to být nejen v kuchyni ve dřezu, ale i v koupelně v umyvadle či na toaletě. Objednejte si čištění odpadu u firmy ABC instalatéři Praha. Zaručíme Vám rychlý, čistý a profesionální přístup

Čištění a revize kanalizace v Praze a okolí

Mezi naše hlavní činnosti patří čištění kanalizace. Provádíme je například ve starších domech, novostavbách, na dvoře, v průmyslových objektech či bytových a nebytových prostorách. Čištění kanalizace provádíme strojně nebo tlakově. Strojním čištěním kanalizace Vám zaručíme 100% vyčištění. Čištění kanalizace se provádí elektrickou frézou, jež spolehlivě odstraňuje nečistoty a nepoškozuje potrubí. Pokud kanalizace nefunguje správně, dokáže způsobit značné problémy a je potřeba revize kanalizace. ABC instalatéři Praha – to je profesionalita, serióznost a spolehlivost! Naši pracovníci Vám zaručí skutečně účinné a šetrné čištění kanalizace.

Revize kanalizace kamerou

Pokud se Vám opakovaně kanalizace i po pročištění elektrickým strojním pérem ucpává, na řadu přichází revize kanalizační kamerou. Firma ABC instalatéři Praha provádí revizi odpadů a kanalizace kamerou od DN 50mm až do DN 300, které jsou vybaveny přesnou barevnou optikou Panasonic s integrovaným osvětlením, která vaší kanalizaci vyhodnotí v  písemné formě včetně záznamu revidovaného potrubí na CD. V případě potřeby odstraníme všechny závady, nebo položíme nové kanalizační vedení. Prevenci je dobré nepodceňovat, kontroly kanalizace je dobré provádět alespoň jednou za rok!

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby se štítky , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.