Lipno – zimní dovolená pro celou rodinu

Ptáte se co nabízí Lipno? Do odpoledne lyžování, potom relaxace a wellness na uvolnění, dobrá večeře v příjemném prostředí a nakonec bowling s přáteli a pak už jen ulehnout do pohodlné postele v krásně zařízeném apartmánu.

Zábava, potěšení a sport

Pokud si nějak takto představujete ideální zimní dovolenou, je Lipno tím místem, které nejen hledáte, ale kam se budete i rádi vracet. Je to vynikající místo pro strávení dovolené s celou rodinou nebo přáteli. O zábavu tu nouze není. Milovníky lyžování potěší blízký skiareál Lipno, kde si zalyžujete na několika sjezdovkách. Autem se můžete přiblížit také do od Lipna nedalekého Rakouska a zalyžovat si na prvotřídních rakouských horách Hochficht a Sternstein. Nebo raději běžkujete? Pokud ano, můžete využít až 40 km tratí pro běžkování. Neholdujete snad ani jednomu? Pak je tu 11 km dlouhá bruslařská dráha na Lipně. Bruslení takového kalibru nabízí u nás jen obrovské Lipno. Tím sport na Lipně ovšem nekončí. Je-li pro vás příznivější sucho a teplo, můžete si ve sport areně zahrát různé raketové sporty s vlastním či půjčeným vybavením, zacvičit ve fitness na osmi různých strojích nebo vyzkoušet lezeckou stěnu. Možností jak aktivně naložit s volným časem je tu nepřeberně.

Klid, relax a pohodlí

Jste rozlámaní po všem tom sportu? Vyzkoušejte zdejší Wellness. Ponořte se do vířivky a nechte únavu odplavit spolu s bublající vodou, prohřejte kosti na vyhřívaných lehátkách nebo se uvolněte v některé sauně či páře. Tím to ovšem nekončí. Lipno nabízí i příjemné masáže, při kterých se uvolní a relaxuje celé tělo i duše.

Nakonec strávíte noc v pohodlném a příjemném prostředí nadstandardně zařízených domků. Řadové domky jsou jako dělané na to, abyste zde strávili chvíle s rodinou či přáteli. Prostorné domky mají plně vybavenou kuchyň včetně mikrovlnné trouby, lednice a myčky nádobí. Z balkonu je krásný výhled na Lipno.

Chcete na dovolenou na Lipno?

Zaujaly vás možnosti, které Lipno nabízí? Je toho ještě víc. Podívejte se a zarezervujte si svoji dovolenou na http://www.lipnopoint.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.