Úhlová vrtačka – když jste v úzkých

Že je vrtání na špatně přístupných místech nemožné? S tím je už konec. Úhlová vrtačka si hravě poradí s vrtáním v rozích, úzkých místech a dalších těžko přístupných místech kam se s klasickou vrtačkou nedostanete.

Jaké má úhlová vrtačka výhody?

Výhody úhlové vrtačky jsme již nakousli. Je konstruována tak, aby byl umožněn přístup i na místa, která jsou jinak obtížně přístupná. V ohybech, v rozích, v těsných prostorech se totiž úhlová vrtačka cítí jako doma. Z těchto důvodů se také úhlová vrtačka nachází využití především v profesionální sféře. Už proto by tyto vrtačky měli mít vysoký výkon a výdrž. Sháníte-li úhlovou vrtačku, ale nevíte si rady s výběrem, představíme vám detailně dvě vrtačky, které by vám mohli výběr usnadnit.

Vybíráme úhlovou vrtačku

Pří výběru úhlové vrtačky pamatujte na pár věcí. Kupujte jen kvalitní zboží od známých značek a také od dobrých prodejců. To všeobecně platí při koupi jakéhokoli nářadí. Pamatujte, že na levném nářadí možná ušetříte, ale nemusí splnit svůj účel jako sice dražší, ale kvalitní nářadí. Jde tu také o vaši bezpečnost. A v neposlední řadě, ověření prodejci, vám poradí a zajistí náhradní díly či servis. A nyní již k úhlovým vrtačkám. Představíme dvě vrtačky od firmy BOSCH. První je úhlová vrtačka GWB 10 RE. Štíhlý tyčový motor a snadná obsluha pro optimální práci na špatně přístupných místech. Tato úhlová vrtačka má pravý i levý chod, takže je vhodná i pro šroubování. Palec nahoru také za dlouhou životnost a elektroniku pro přidávání a předvolbu otáček. Jmenovitý příkon 400 W. Druhá je akumulátorová úhlová vrtačka GWB 10,8-LI, která na rozdíl od té první nepotřebuje přívodní kabel, takže se při práci neplete a nejste na něm závislí. Využívá lithium-iontovou technologii Bosch Premim, díky němuž se na vrtačku můžete spolehnout v jakékoli chvíli. Palec nahoru za ochranu před přetížením, přehřátím a vybitím a za rychlonabíjení. Díky tomu je vrtačka opravdu připravena k práci kdykoliv. Navíc má 5 nastavitelných poloh hlavy.

Kupujeme úhlovou vrtačku

Rozhodli jste se, že vám ve výbavě úhlová vrtačka nemůže chybět? Dejte na naše rady a nakupujte u autorizovaných prodejců. Jedním takovým je i http://bosch-naradi-diamec.cz/uhlova-vrtacka-c-69.html, kde najdete obě předvedené vrtačky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rady, tipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.