Buďte v roce 2013 v obraze!

Jelikož je člověk tvor zapomnětlivý, je dobré si důležité věci a data přehledně zapisovat. A abychom neměli pracovní stoly, nebo ledničky polepené malými nepřehlednými papírky, připravila pro vás Ambra nabídku luxusní kožených diářů a galanterie.
Můžete se těšit na nádherné kožené kabelky, diáře a peněženky – vše v elegantním stylu, jednoduše krásné. Budete hvězdou na každé schůzce!
Na stránkách katalog.ambra.cz v sekci „akce“ najdete kompletní nabídku kolekcí, včetně cen a popisu produktů. Například kolekce „CLASSIC“ nabízí elegantní aktovku a diář v černé, červené a hnědé barvě. Diář ADK classic formátu A5 je v akční nabídce za 2932Kč (bez DPH), aktovka (40x29x9 cm) za 3 690Kč (bez DPH). Ženám se zcela jistě bude zamlouvat kolekce „MADEIRA“. Najdete v ní elegantní business kabelky v hladké, či jemně vroubkované kůži. Kabelku Madeira pořídíte za 2 783Kč (bez DPH), velikost XXL pak za 3 656Kč (bez DPH). K těmto kabelkám se skvěle hodí kolekce „RONDO“, která obsahuje například černé a červené diáře formátu A5 a A6 (1 870 – 3 128Kč bez DPH), nebo peněženku Rondo za 890Kč (bez DPH).
Kolekcí je opravdu celá řada, výběr kabelek, diářů a peněženek je veliký a každý si najde to své dle svého uvážení a vkusu. Je to také ideální dárek k Vánocům pro vaše nejbližší, nebo obchodní partnery, které touto pozorností zcela jistě neurazíte.
Ambra mimo jiné připravila akční nabídku zimního vybavení, jako například sypačů, posypové soli, lopat a mnoho jiných. Proto za pozornost stojí i víc, než jen stránka s kolekcemi galanterie! Více na katalog.ambra.cz.

AmbraKatalog se představuje:

Máme říjen a společně s ním přichází období dešťů, a také prvních mrazíků. Přímo úměrně s tímto faktem roste počet úrazů a nepříjemných uklouznutí ať už venku, či na mokrém schodišti uvnitř budovy.
Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.