5 Důvodů, proč přejít na infra topení

Už jste možná slyšeli o technologii budoucnosti, která slibuje mnoho výhod oproti klasickému vytápění radiátory. My jsme si pro vás připravili pět důvodů, díky kterým už nebudete chtít nic jiného. Infra panely HOMEHEAT se v Česku dostávají do podvědomí a postupně si díky výhodám oproti ostatním druhům vytápění získávají věrné zákazníky.

1)      Nejdříve by nebylo na škodu si říct, jak vlastně infra topení funguje a v čem je oproti radiátorům jiné. Radiátory zespod nasávají studený vzduch, který oteplují a následně vypouští do místnosti. Přitom ale dochází k víření vzduchu a snižování vlhkosti. Právě snižování vlhkosti známe ze studených měsíců jako to typické „dusno“, které se vytvoří v místnosti, která je nepřetržitě vytápěna. Protože topné panely HOMEHEAT pomocí infra záření ohřívají pouze předměty, podlahu, stěny a lidi, tak nedochází k ohřívání a vysušování vzduchu. Hlavně alergici během chvíle poznají, že se jim lépe dýchá, protože prach v místnosti zbytečně nepoletuje a nevíří se.

2)      Úspora peněz je hned dalším důvodem, proč by měl každý o infra panelech přemýšlet. Přestože musíte investovat do panelů, tak se vám investice vrátí v rozmezí 3 – 5 let. Protože HOMEHEAT panely zbytečně nevyhřívají vzduch, stačí, aby byly zapnuty pouze třetinu času oproti radiátorům. Vy tak dlouhodobě ušetříte mnoho peněz.

3)      Tvoří se u vás doma nebo v pracovně plísně na stěnách? Pořiďte si i vy infra topení, díky kterému se už s jakýmkoliv druhem plísně nesetkáte. Topení velmi efektivně vyhřívá a vysušuje stěny, které jsou teplejší než vzduch, a tak je vyloučeno, že by se na zdích nějaká plíseň tvořila.

4)      Jedinečný vzhled každého panelu potěší hlavně ty z vás, kteří si zakládáte na pěkném vybavení domácnosti a chcete, aby každá část bytu vypadala skvěle. Moderní FOTO fólie HOMEHEAT umožňují natisknutí vlastní fotografie nebo obrázku na panel a vytvořit tak topné obrazy. Samozřejmě nejste po celou dobu fungování odkázáni na jeden vzhled, ale klidně můžete každý rok fólii měnit.

5)      Nesmíme také zapomenout na blahodárné účinky slunečního záření, které je identické s tím, které vydává infra topení. Sálavé teplo z infra panelů proniká hluboko do tkáně. Určitě víte, že infra záření se používá jako léčba ve zdravotnictví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.